Category:

Technologie

Dziennie nawet po kilka razy zamykamy i otwieramy mieszkanie za pomocą zamka zlokalizowanego w drzwiach oraz klucza. Niestety nie każdy z nas jest tego świadom, że każdy element z czasem ulega zużyciu co ostatecznie prowadzi do poważnych problemów. Takim problemem jest nic innego jak brak możliwości otworzenia zamka co z pewnością nie raz nam się przytrafiło bądź jeszcze przytrafi. Nie jesteśmy w stanie uniknąć tego problemu co wynika po części z naszej winy. Wszystko dlatego, że nie konserwujemy zamków bądź gubimy klucze co kończy się potrzebą wzywania fachowej pomocy.

0 FacebookTwitterPinterestEmail

Korzystanie ze sprawdzonego i stylowego zabezpieczenia urządzeń, takich jak smartfon czy tablet, stanowi gwarancję prawidłowej pracy i przynosi satysfakcję każdemu użytkownikowi. Wielu producentów akcesoriów decyduje się na tworzenie dedykowanych kolekcji, które – w zależności od marki – służą skutecznej ochronie obudowy bądź ekranu. Przykładem może być praktyczne etui do iPhone czy iPada, posiadające lekką konstrukcję, unikatowe wzornictwo i nieprzemakalne wykończenie. 

0 FacebookTwitterPinterestEmail

Usługa precyzyjnego cięcia laserowego sprawdza się zwłaszcza w różnorakich gałęziach przemysłu produkcyjnego. Służy najczęściej do tworzenia skomplikowanych wzorów oraz ozdób na stalowych oraz aluminiowych elementach, które następnie wykorzystuje się w urządzeniach i maszynach. Jak działa ona w praktyce i gdzie się ją stosuje? Wyjaśniamy.

0 FacebookTwitterPinterestEmail

W przedpokoju rozlega się głośne pukanie i… nie wiemy, kto stoi za naszymi drzwiami. Nie spodziewamy się gości, dlatego otwieranie drzwi niekoniecznie jest w takiej sytuacji naszą powinnością. Podejście do drzwi będzie skutkować tym, że osoba stojąca po drugiej stronie usłyszy, że ktoś zaraz otworzy wejście. A jeśli wykorzystalibyśmy wygodne narzędzia, które pozwolą nam skontrolować, kto stoi po drugiej stronie bez dekonspiracji? Do tego celu służą m.in. nowoczesne domofony z funkcją wideo. Sprawdzamy, który typ urządzeń odpowie w pełni naszym potrzebom.

0 FacebookTwitterPinterestEmail

MatePad 11 to najnowszy tablet Huawei z zaawansowanym ekranem o częstotliwości odświeżania 120 Hz, przeznaczony do wielozadaniowej pracy biurowej i rozrywki. Od dzisiaj do 22 sierpnia można go zamówić w promocyjnej ofercie w rekomendowanej cenie 1999 zł. W tym czasie do tabletu dodawany będzie jeden z dwóch zestawów urządzeń Huawei – jeden z nich to smartwatch Watch GT 2 Pro oraz bezprzewodowe słuchawki FreeBuds 4i, drugi zestaw to dedykowana do obsługi tabletu myszka, klawiatura i rysik M-Pencil oraz słuchawki Huawei FreeBuds 4i.

0 FacebookTwitterPinterestEmail

Hisense, jeden z liderów rynku RTV i AGD, wspólnie z siecią Media Expert, przygotował wyjątkową promocję dla wszystkich fanów domowego kina. Kupując jeden z wybranych modeli Hisense Laser TV, klienci sklepu otrzymają drugi telewizor Hisense TV ULED 50U7QF w prezencie. Ta wyjątkowa promocja potrwa do 31 sierpnia tego roku w całej sieci Media Expert.

0 FacebookTwitterPinterestEmail

Tenda TX9 Pro i RX9 Pro to routery Wi-Fi 6 AX3000 posiadające dwuzakresowy nadajnik pozwalający osiągnąć łączną prędkość przesyłu danych do 2976 Mbps (574 Mbps w zakresie 2,4 GHz oraz 2402 Mbps przy 5 GHz). Urządzenia wyposażono w dwurdzeniowy procesor 1.6 GHz zapewniający sprawną obsługę ruchu sieciowego. Zastosowanie technologii OFDMA oraz MU-MIMO pozwala na zmniejszenie opóźnień oraz lepszą wydajność przy wysokim obciążeniu sieci klientami Wi-Fi.

0 FacebookTwitterPinterestEmail
Newer Posts