Category:

Styl Życia

Wygląd skóry, włosów i paznokci, zależy od wielu czynników, jednym z nich oczywiście jest odpowiednie nawodnienie. Średnio każda kobieta powinna wypijać ok 1,5-2 litry wody, natomiast mężczyzna ok. 2-3 litry . Nawodnienie organizmu jest niezwykle ważne, zarówno dla naszego samopoczucia, zdrowia, a także wyglądu. 

Picie tak dużej ilości wody może być nieco kłopotliwe, głównie z powodu częstotliwości kupowania wody, która zazwyczaj sprzedawana jest w plastikowych butelkach, które jak wiadomo nie przysłużą się niczemu dobremu w kwestii środowiska. Bardzo dobrym i wygodnym rozwiązaniem będzie tutaj montaż profesjonalnego podzlewowy filtr do wody. Jakie są jego największe zalety i jaki model wybrać?

Podzlewowy filtr do wody najważniejsze korzyści wynikające z montażu tego systemu we własnym domu

Podzlewowy filtr do wody, oczywiście w zależności od tego jaki model wybierzemy, będzie w stanie odfiltrować 100% niepotrzebnym cząsteczek w wodzie, szczególnie skuteczne są te filtry, które stosują metodę odwróconej osmozy, jak filtr Kuna Filter Comfort. Jakie są najważniejsze zalety tego typu rozwiązania do domów i małej gastronomii?

  • Woda zdatna do picia prosto z kranu, bez konieczności przygotowania
  • Lepszy pełniejszy smak zarówno samej wody, ale również potraw i napoi które przygotowujemy na jej bazie.
  • Mniejsza zawartość kamienia, co działa pozytywnie na piece grzewcze, sprzęt AGD wykorzystujące do pracy wodę, oraz wygląd baterii łazienkowych i kuchennych.
  • Woda pozbawiona mętnego koloru czy chlorowego posmaku.
  • Szklane naczynia, które pierzemy w zmywarce błyszczą i nie mają brzydkich zacieków. 
  • Mniej plastiku, zdrowsze środowisko naturalne.
  • Mniejsze koszta ze względu na ograniczenia w kupowaniu wody ze sklepu.
  • Wygoda i funkcjonalność w jednym.
  • Prosty sposób na nawodnienie całego organizmu.

Filtr Kuna Filter Comfort- idealny wybór do domów 

Filtr podzlewowy, powinien być nie tylko skuteczny, ale także bezpieczny i prosty w obsłudze. Wszystkie te cechy posiada popularny filtr Kuna Filter Comfort.  W procesie filtracji, która zachodzi w filtrze podzlewodym marki Kuna Filter wykorzystany został: wkład sedymentacyjny, sedymentacyjno-węglowy, membrane molekularną, wkład węglowy i mineralizujący. Filtr Kuna Filter Comfort filtruje  wodę, która do naszych domów musi pokonać drogę przepływając przez rury wodociągowe, w 96%, sprawiając tym samym, że jest całkowicie zdatna i bezpieczna do spożycia. Dodatkowo filtr mineralizujący odpowiada za mineralizacje, wzbogacając wodę  o niezwykle cenne i korzystne składniki mineralne. Kuna Filter Comfort wykorzystując odwróconą osmozę jako metodę filtracji ,musi mieć również przyłącze do kanalizacji, na tzw. odrzut wody. Filtr choć jest niewielkich rozmiarów, będzie w stanie wyprodukować 291 litrów czystej wody na dobę, co sprawia, że Kuna Filter Comfort sprawdzi się nie tylko w domu, ale również w niewielkiej gastronomii. Można go kupić w profesjonalnych sklepach zajmujących się sprzedażą urządzeń do sterylizacji wody.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

0 FacebookTwitterPinterestEmail

W obecnych czasach dzięki rozwojowi medycyny możliwe jest znaczne poprawienie swojego wyglądu w sposoby, które są naturalne i bezinwazyjne, a co za tym idzie dość bezpieczne dla ciała. Świetnym tego przykładem jest endermologia, którą znajdziemy w ofercie wielu gabinetów kosmetycznych. Jakie korzyści przynosi ten zabieg i gdzie można go wykonać?

0 FacebookTwitterPinterestEmail

Magazyn wysokiego składowania to obiekt budowlany, który jest wykorzystywany do efektywnego składowania ładunków. Jego wysokość zwykle wynosi od 7,2 m do 50 m. Parametr ten sprawia, że konieczne jest wykorzystanie w nim specjalistycznych akcesoriów i maszyn, np. układnic magazynowych, wózków systemowych czy wózków wysokiego składowania. Umożliwiają one manipulowanie różnymi towarami, nawet o dużych gabarytach. Poznaj wyposażenie takiego magazynu.

0 FacebookTwitterPinterestEmail
Newer Posts