Category:

Sport

Igrzyska Olimpijskie powoli dobiegają końca, sportowcy wracają do przygotowań do kolejnych mistrzostw, lecz jeden zespół może za cztery lata zaskoczyć nas zupełnie nowym składem i dyscyplinami. Mowa o Drużynie Uchodźców, której reprezentanci występują pod flagą olimpijską, która jest dla nich jedyną szansą na udział w najważniejszym sportowym wydarzeniu na świecie.

0 FacebookTwitterPinterestEmail

To, że aktywny tryb życia jest bardzo pożądany i ma pozytywny wpływ na nasze zdrowie, zarówno fizyczne jak i psychiczne  wie zapewne każdy. I to jest dobra wiadomość. Podobnie jak to, że coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę z problemów ekologicznych i coraz większej skali dewastacji środowiska naturalnego przez człowieka. Najważniejsze jest to, żeby tę wiedzę wplatać w codzienne życie.

0 FacebookTwitterPinterestEmail

Gorące, letnie dni coraz bardziej dają się we znaki. Wysokie temperatury nie muszą być jednak powodem do rezygnacji z aktywności fizycznych. Wręcz przeciwnie! Pamiętając o odpowiednim ubiorze, nawodnieniu oraz ochronie przeciwsłonecznej, wakacyjna pogoda może stać się sprzymierzeńcem sportowych przyjemności, do których zachęca marka GO Sport, w ofercie której znaleźć można wyposażenie przeznaczone do różnego rodzaju letnich sportów. W końcu chyba wszystkim oprócz błogiego relaksu i leżakowania przyda się trochę ruchu!

0 FacebookTwitterPinterestEmail

Sezon sportowy wreszcie ruszył pełną parą. Parki zaludniły się od biegaczy, siłownie pod chmurką cieszą się zainteresowaniem, przygotowania do wszelkiej maści zawodów trwają. Jeśli jesteś wśród osób, które czekały na to od dawna, na pewno zainteresuje Cię wiadomość, że istnieje coś, co może wesprzeć Twój trening – nowy Plusssz Elektrolity SPORT 100% Complex. Wypróbuj go w Wielkim Teście Plusssz!

0 FacebookTwitterPinterestEmail

10 km, tyle przejechali w sobotę 12 czerwca zawodnicy SIXT Business League, pierwszej w historii Polski, całkowicie elektrycznej ligi rowerów górskich. W leśnych terenach wokół Legionowa, na jednej z najtrudniejszych tras górskich na terenie Mazowsza – wykorzystywanych także w ramach cyklu Pucharu Mazowsza, zawodnicy po raz kolejny pokazali, że elektryczny rower to przyszłość sportów kolarskich.

0 FacebookTwitterPinterestEmail

Euro to jedno z największych i najbardziej wyczekiwanych sportowych wydarzeń roku. Przed telewizorami zasiądą nie tylko zagorzali fani piłki nożnej, ale również Ci, którzy lubią wspierać rozgrywki polskiej reprezentacji, traktując mecze Euro jako sposób na świetną rozrywkę – w końcu gorących emocji na pewno nie zabraknie. Czy w tym roku pobijemy rekord oglądalności z Euro 2016, kiedy to aż 16mln Polaków śledziło ćwierćfinałowy mecz z Portugalią? 

0 FacebookTwitterPinterestEmail

Marka ASICS zachęca biegaczy i entuzjastów aktywności fizycznej do doświadczenia korzyści płynących z regularnego uprawiania sportu i wzięcia udziału w pierwszym na świecie badaniu wpływu ruchu na umysł. Globalna, dedykowana platforma „Mind UplifterTM” stanowi połączenie nowoczesnych technologii skanowania twarzy oraz zbierania danych z samoopisu. Narzędzie pozwoli zbadać realny wpływ ruchu na emocje, nastrój czy skupienie. Projekt jest realizowany pod hasłem Uplifting Minds. ASICS zbada reakcję na uprawianie 25 różnych sportów, jak między innymi bieganie, tenis czy siatkówka. Polskę w kampanii reprezentują Iga Świątek oraz Joanna Mazur.

0 FacebookTwitterPinterestEmail

Futbol amerykański to sport drużynowy, który jest znany i lubiany szczególnie w Stanach Zjednoczonych. Mimo to, coraz więcej osób również w Polsce zaczyna się nim interesować. Powstają nawet polskie zespoły, które rywalizują między sobą. Wbrew pozorom, nie jest to sport, który wymaga dużej ilości sprzętu. Mimo to, warto wiedzieć, co jest potrzebne do takiej gry.

0 FacebookTwitterPinterestEmail
Newer Posts