Category:

Podróże

Apartamenty z widokiem na góry to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie bliskość przyrody oraz malownicze widoki. Takie lokale zapewniają nie tylko wypoczynek w ciekawym otoczeniu, ale również mogą stanowić atrakcyjną inwestycję na przyszłość. W miejscowości Wisła dostępne są apartamenty z widokiem na góry, które mogą spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

0 FacebookTwitterPinterestEmail

Wyjazdy nad morze cieszą się ogromną popularnością. Wiąże się to z krajobrazami, plażą oraz ciepłą wodą i promykami słońca, które są zwiastunem odpoczynku i wakacji. Żadnego wyjazdu jednak nie będziemy dobrze wspominać, jeśli nocleg nie spełni naszych oczekiwań. Warto więc uprzednio dowiedzieć się, czym kierować się przy wyborze luksusowych apartamentów, aby potem nie żałować i nie zepsuć sobie długo wyczekiwanego urlopu. O czym warto pamiętać?  Podpowiadamy. 

0 FacebookTwitterPinterestEmail

Wielu turystów z utęsknieniem wyczekuje momentu, w którym będą mogli wyjechać na upragnione wakacje. Co ważne, oferty biur podróżnych z roku na rok stają się nie tylko coraz bardziej atrakcyjne pod względem różnorodności dostępnych lokalizacji, ale także cen. W dużej mierze jest to zasługa wycieczek last minute, które od wielu sezonów cieszą się ogromną popularnością. Pozwalają bowiem spędzić urlop w iście rajskich warunkach i to bez nadwyrężania domowego budżetu. Zatem co warto wiedzieć o ofertach last minute i dlaczego warto z nich skorzystać?

0 FacebookTwitterPinterestEmail

Na przełomie lata i jesieni warto skorzystać z różnych form wypoczynku na świeżym powietrzu, także w towarzystwie najmłodszych. Szczególnie, że obecnie nietrudno o szeroki wachlarz aktywności dostosowanych zarówno do potrzeb dzieci, jak i dorosłych. Również włoski region Trentino może poszczycić się mnogością atrakcji, wynikającą ze zróżnicowania terenu – od malowniczych dolin, poprzez około 300 jezior, po szczyty słynnych Dolomitów. Przedstawiamy zaledwie 5, za to jakże atrakcyjnych pomysłów na rodzinny, aktywny wypoczynek na łonie przyrody.

0 FacebookTwitterPinterestEmail

W ramach Emirates Skywards, wielokrotnie nagradzanego programu lojalnościowego Emirates i flydubai ogłoszono specjalną ofertę „Mile-A-Minute”, w której można zdobyć do 5000 mil podczas przesiadki lub wakacji w Dubaju. To najlepszy czas na poznanie wielu atrakcji Dubaju – miasto przygotowuje się do organizacji Expo 2020 oraz obchodów 50. rocznicy ZEA, które odbędą się w grudniu. Oferta dotyczy wszystkich biletów lotniczych Emirates zakupionych między 1 sierpnia 2021 r. a 31 marca 2022 r. na podróż między 1 października 2021 r. a 31 marca 2022 r.*

0 FacebookTwitterPinterestEmail

Lato w pełni! Aby z niego skorzystać wielu Polaków ruszyło własnymi środkami transportu w podróż. O tym, że w samochodzie należy wozić apteczkę i zapasowe koło żadnego kierowcy nie trzeba przekonywać – to podstawowe wyposażenie każdego auta. Są jednak znacznie mniej oczywiste rzeczy, które warto zawsze mieć w swoim samochodzie, bo nie zabierają wiele miejsca, za to mogą znacząco poprawić naszą sytuację w razie nieprzewidzianych komplikacji. Jeśli jesteście ciekawi w co dobrze jest się zaopatrzyć przed podróżą – czytajcie dalej!

0 FacebookTwitterPinterestEmail

Miejsce otulone słońcem przez cały rok, gdzie człowiek może naprawdę zwolnić i nabrać oddechu. Teren, gdzie człowiek żyje w zgodzie z naturą, a pyszne owoce, cudna roślinność i zwierzęta nieustanie mu towarzyszą. Kraina, która jest istnym cudem natury położonym w Ameryce Centralnej prosto nad Morzem Karaibskim i Oceanem Spokojnym – Kostaryka.

0 FacebookTwitterPinterestEmail

Według analizy DevaGroup, agencji specjalizującej się w działaniach SEM i SEO, Polacy na pierwsze wakacyjne wojaże wybierają się wraz z początkiem lipca, ale ich planowanie rozpoczynają już wiosną. Najchętniej decydujemy się na wakacje „last minute” – jeszcze w maju tego roku, hasło związane z wycieczkami na ostatnią chwilę wpisano w wyszukiwarkę aż 74 tys. razy. Sporym zainteresowaniem cieszą się też wyjazdy w formule „all inclusive”. We wspomnianym miesiącu fraza ta pojawiła się w wyszukiwarkach 18 100 razy. Zagraniczne podróże najchętniej planujemy do Włoch, Chorwacji i Albanii. Priorytetem są dla nas cena, bezpieczeństwo i brak kwarantanny. 

0 FacebookTwitterPinterestEmail
Newer Posts