Category:

Motoryzacja

Samochód z różnych powodów może odmówić posłuszeństwa, awarie, które unieruchamiają kierowców, kończą się bardzo często wezwaniem lawety lub holowaniem, co będzie lepszym wyborem? Na pewno o wiele tańszym wyborem będzie holowanie, wiele firm udostępnia swoim klientom taką usługę, więc warto znać, na jakich zasadach odbywa się cały proces holowania.

0 FacebookTwitterPinterestEmail

Samochody osobowe to bardzo często niesamowicie piękne maszyny. Aby jednak mogły one olśniewać na ulicach konieczne jest zadbanie o ich stan, czyli czyszczenie ich i wiele więcej. Z tego powodu w Polsce coraz większą popularność zdobywają firmy, które oferują detailing samochodowy. Na czym polega on w praktyce i dlaczego warto się na niego zdecydować?

0 FacebookTwitterPinterestEmail

Nie da się ukryć, że rynek motoryzacyjny oferuje coraz więcej ciekawych rozwiązań pod kątem tuningowym. Tuning oznacza najróżniejszego typu modyfikacje i ingerencje w pojazd. Ma on na celu poprawę osiągów samochodu, komfortu jazdy jak też wpływa pozytywnie na walory estetyczne. Tuningowi mogą podlegać różne maszyny. Najczęściej są to samochody osobowe i motocykle, jednak coraz więcej słyszy się na temat modyfikacji samochodów ciężarowych i dostawczych. Rynek motoryzacyjne przygotował bardzo wiele ciekawych rozwiązań dla takich maszyn. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań jest spojler do samochodu ciężarowego. Co warto wiedzieć na temat tego rozwiązania?

0 FacebookTwitterPinterestEmail
Newer Posts