Category:

Biznes i Finanse

Branża e-commerce w ostatnich latach rozwija się bardzo szybko. Ogromny wpływ miała na to pandemia koronawirusa, która sprawiła, że konsumenci zaczęli zamawiać coraz więcej rzeczy online. Wśród aspektów, na które klienci zwracają uwagę, wybierając sklep internetowy, są m.in. oferowane metody dostawy. Dla konsumenta ważne jest, by paczka dotarła do niego przede szybko, a jej wysyłka nie kosztowała zbyt wiele. W artykule wyjaśniamy, jak zorganizować wysyłkę w sklepie internetowym.

0 FacebookTwitterPinterestEmail

Skup nieruchomości w głównej mierze zajmuje się skupem mieszkań w celach inwestycyjnych, więc mieszkanie w każdym stanie będzie obiektem zainteresowania, a jeżeli dodatkowo będzie posiadało dodatkowe udogodnienia, cena sprzedaży może być naprawdę interesująca. Jeżeli do naszego skupu nieruchomości dołożymy jeszcze działalność online, może się to okazać dla ciebie strzałem w dziesiątkę. Jeżeli rozpoczynasz współpracę ze skupem nieruchomości online, możesz liczyć na załatwienie 85% formalności właśnie online, w bardzo krótkim czasie, w którym będzie towarzyszył Ci komfort i bezpieczeństwo transakcji.

0 FacebookTwitterPinterestEmail

Targi branżowe to eventy, na których chociaż raz do roku warto zaprezentować swoją firmę. Pozwalają one nie tylko przyjrzeć się ofercie konkurencji, ale także zdobyć nowe kontakty biznesowe i potencjalnych klientów. Jednym z elementów, który może pomóc nam wyróżnić się na tle innych przedsiębiorstw, jest wynajem oryginalnego stoiska targowego. O czym mowa w praktyce? Podpowiadamy.

0 FacebookTwitterPinterestEmail

Praca zdalna, na którą Polacy musieli masowo przechodzić w czasie pandemii, może z nami zostać na dłużej. I to nie z powodu zagrożenia koronawirusem, ale dlatego, że po prostu polubiliśmy tę formę zatrudnienia. Potwierdzają to wyniki najnowszych badań Armatis, jednej z największych działających w Polsce firm specjalizujących się w outsourcingu obsługi klienta i sprzedaży.

0 FacebookTwitterPinterestEmail

Informacja gospodarcza w Polsce kończy 18 lat. Z Krajowego Rejestru Długów, który powstał 4 sierpnia 2003 r. jako pierwsze biuro informacji gospodarczej, w ciągu tych lat pobrano 284 mln raportów. Choć początkowo KRD było traktowane tylko jako narzędzie do odzyskiwania pieniędzy od niesolidnych płatników, dziś pełni przede wszystkim funkcję informacyjną. Wskazuje tak 63 proc. przedsiębiorców i 57 proc. osób indywidualnych. Ci ostatni doceniają także możliwość sprawdzenia, czy ktoś próbował wykorzystać ich PESEL, aby zaciągnąć kredyt lub pożyczkę (52 proc.).

0 FacebookTwitterPinterestEmail
Newer Posts